<
>
Baltā māja
Baltā māja
Par mums

"VĒRBEĻNIEKI" LIELISKA VIETA ATVAĻINĀJUMA PAVADĪŠANAI PIE JŪRAS,  PIETURVIETA CEĻOJOT UZ LIETUVU, KURŠU KĀPU NIDĀ VAI CITUR!

V
iesu nams un kempings braucot pa Liepājas –Klaipēdas šoseju atrodas tikai 6km attāluma no Kurzemes lielākās pilsētas Liepājas. Tūristu rīcībā ir 10 ha saimnieka zemes pie pašas Baltijas jūras (līdz jūrai tikai 50m), uz kuras ir puķu un augļu dārzi, pļavas, zivju dīķi un, protams, jūras un priežu meža svaigums. Piedāvājam nakšņošanu viesu namos, atsevišķās ģimenes mājiņās, kā arī piedāvājam telts un treilera vietas. Viesu rīcībā ir ērtas istabiņas, bet romantiskus un jaukus brīžus varēsiet pavadīt pie kāda no kamīniem viesistabās vai vasaras terasēs.(Viesu nama viesiem šo telpu izmantošana vakarēšanai vai svinību rīkošanai ir bezmaksas). Arī virtuves un grillus ēdiena pagatavošanai viesu nama iemītnieki var izmantot bez maksas. Bet par atsevišķu samaksu varēsiet pērties melnajā pirtiņā, saunā ,baļļā vai džakūzī zem zvaigžņotām debesīm! Piedāvājam banketa zāli semināru un kāzu rikošanai( Domājot par viesu naktsmieru, aktīvajā tūrisma sezonā , no jūnija vidus līdz augusta vidum, nerīkojam skaļas ballītes. Šis nosacījums neattiecas uz gadījumiem, ja tiek noirēts viss komplekss ).. No 1.maija -15. septembrim darbojas vasaras kafejnīca ``Siena šķūnis``. Piedāvājam ikdienas maltītes, kā arī klājam galdu svētku pasākumiem visu gadu.

Ierodoties mūsu atpūtas kompleksā apliecinu, ka pēdējo 14 dienu laikā: - Es neesmu atgriezies no ārvalstīm (jebkura vasts); - Es neesmu bijis fiziskā kontaktā ar personām, kas ir atgriezušās no ārvalstīm; - Es neatrodos karantīnā un man nav bijis fizisks klātienes kontakts ar personām, kurām ir noteikta vīrusa COVID-19 karantīna!!! 
Ievēro 2m distancēšanos , pie viena galda drīkst atrasties ne vairāk par divām personām vai viena ģimene!

IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI
Atpūtas kompleksā “Vērbeļnieki”
 
Paldies, ka izvēlējāties Atpūtas kompleksu ``Vērbeļnieki``. Mūsu komplekss ir draudzīgs ģimenēm ar bērniem un viesiem, kuri vēlas baudīt mierpilnu atpūtu dabā. Domājot  par savstarpēji tolerantu un ilgstošu sadarbību, ir izveidoti Iekšējās kārtības noteikumi, kas nosaka Atpūtas kompleksa ``Vērbeļnieki`` pakalpojumu sniegšanas kārtību, viesu uzturēšanās un drošības prasības, kas jāievēro ikvienai personai, kura saņem Kompleksa sniegtos pakalpojumus, neatkarīgi no vecuma, (turpmāk – Viesis).
Pirms pakalpojuma saņemšanas un pirms tiek veikta samaksa par pakalpojumu, Viesim ir pienākums savlaicīgi iepazīties ar šiem noteikumiem un apņemties tos ievērot.
Viesa uzturēšanās atpūtas kompleksā ``Vērbeļnieki`` un pakalpojumu saņemšana ir pietiekams apliecinājums, ka Viesis ir iepazinies ar šiem noteikumiem un piekrīt tiem. Pretenziju un iebildumu par Iekšējās kartības noteikumu saturu gadījumā Viesa  uzturēšanās laikā, samaksa par pakalpojumu netiek atgriezta!
 
REĢISTRĒŠANĀS
Reģistrēšanās Kompleksā notiek Reģistratūras, kuru pārstāv Kompleksa darbinieks, darba laikā no 09:00 līdz 22:00.
Izrakstīšanās no 11:00 līdz 12:00 (agrāka ierašanās vai vēlāka izbraukšana iepriekš saskaņojot laiku ar Reģistratūru).
Dienas viesiem, kuriem nav rezervēta naktsmītne, kompleksa teritoriju ir jāpamet līdz plkst.22:00.
Automatizētās vārtu darbības laikā izbraukšanas žetonu var samainīt kafejnīcā ``Sienas šķūnis`` pie bāra no plkst. 09:00 līdz 22:00.
Žetona nozaudēšanas gadījumā paredzēts līgumsods 30 EUR
Lai reģistrētos kompleksā, viesim jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase) un jāveic pilna samaksa par rezervētajiem pakalpojumiem, kā arī Viesis aizpilda reģistrācijas veidlapu, kuru parakstot, viesis apliecina, ka ir izlasījis un viņam ir saprotami Atpūtas kompleksa “Vērbeļnieki” Iekšējās kārtības noteikumi un to neievērošanas sekas.
 
DROŠĪBAS NOTEIKUMI UN TO NEIEVĒROŠANAS SEKAS
Atpūtas kompleksa teritorijā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotiskās un psihotropās vielas.
Aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus, izmantot nesertificētas un nedrošas elektriskās sildierīces, kā arī lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu (sveces, brīnumsvecītes utmldz.).
Kompleksa personāls neatbild par apmeklētāju mantai nodarītajiem zaudējumiem, personīgo mantu nozaudēšanu, zādzību vai bojāšanu, ieskaitot transportlīdzekļa zādzību. Pat īslaicīgi atstājot savu naktsmītni, iesakām viesim to aizslēgt un atslēgu glabāt pie sevis. Atslēgas nozaudēšanas gadījumā līgumsods 10 EUR.
Atpūtas kompleksa bērnu rotaļu laukumos, sabiedriskās ēdināšanas un naktsmītnes iekštelpās, smēķēt ir aizliegts. Par smēķēšanas aizlieguma neievērošanu var tikt piemērots līgumsods 200 EUR.
Atpūtas kompleksā viesiem ir pieejamas bezmaksas tualetes.
Atpūtas kompleksa “Vērbeļnieki” teritorijā treilera un telts vietas ierāda tikai Kompleksa darbinieks. Patvaļīgi celt teltis ir aizliegts. Celt teltis un kurināt ugunskuru ir kategoriski aizliegts Baltija jūras kāpu un pludmales zonā.
Aizliegts kurināt ugunskuru vai grilu tam neparedzētā vietā bez Kompleksa personāla atļaujas.
Aizliegts zāģēt, cirst vai lauzt kokus Kompleksa teritorijā.
Atkritumus atļauts mest tikai speciāli tam paredzētās tvertnēs. Šķiroto atkritumu tvertnēs drīkst izmest tikai tam paredzētos atkritumus.
Veselība, dzīvība
Bērni vecumā līdz 18 gadiem drīkst uzturēties atpūtas kompleksā tikai vecāku vai pilnvarotas personas uzraudzībā.
Sliktas pašsajūtas vai traumu gadījumos, Viesim ir tiesības vērsties pie Kompleksa personāla pēc palīdzības un lūgt izsaukt kvalificētu medicīnisko palīdzību.
Komplekss neatbild par jebkādiem kaitējumiem personas veselībai vai dzīvībai, kas radušies pašas personas nolaidīgas rīcības vai neuzmanības rezultātā.
Mājdzīvnieki
Teritorijā atļauts ievest suņus un kaķus kas nav agresīvi un neapdraud citus cilvēkus. Reģistrējoties, par līdzi paņemtajiem dzīvniekiem, obligāti jāinformē Kompleksa darbinieks. Dzīvniekus jātur pavadā. Saimnieku pienākums ir savākt aiz sava mājdzīvnieka un to pieskatīt nepārtraukti. 
Inventārs
Aizliegts bojāt atpūtas kompleksa inventāru un ēkas. No naktsmītnēm aizliegts iznest mēbeles un citu inventāru, kā arī ienest tajās mēbeles no citām telpām.
Lai izvairītos no pārpratumiem, gadījumā, ja esat konstatējuši bojājumus naktsmītnē jūsu ierašanās brīdī, lūdzam nekavējoties par to ziņot Atpūtas kompleksa Reģistratūrā.
 
NAKTSMIERS
Naktsmiers Kompleksā ir noteikts no plkst. 23:00 līdz 8:00. Šajā laikā ir aizliegts trokšņot (atskaņot mūziku, dziedāt, skaļi sarunāties, darbināt transportlīdzekļus utmldz.).
Par šī noteikuma neievērošanu Kompleksa darbinieks vispirms brīdina Viesi. Ja naktsmiera traucēšana  turpinās, kārtības nodrošināšanai tiek izsaukts Apsardzes uzņēmums, kas ir maksas pakalpojums un tā cena ir 70 EUR
Ja Viesis nepakļaujas Kompleksa vai Apsardzes uzņēmuma darbinieka lūgumam pārtraukt Naktsmieru traucējošās darbības un turpina ignorēt Iekšējās kartības noteikumus, tiks izsaukta policija, kuras kompetencē ir uzsākt  administratīvo procesu, savukārt, Kompleksa administrācija ir tiesīga pieprasīt  Viesim nekavējoties atstāt Atpūtas  kompleksa teritoriju kopā  ar  viņu ieradušām  personām.  
Naktsmiera prasību neievērošana tiek atzīta par sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas atbilstoši ``Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā`` 11.pantam, ir sīkais  huligānisms, par ko piemēro sodu no četrpadsmit  (70 EUR)  līdz simts  (500 EUR) soda  vienībām.
Minētais aizliegums var tikt neievērots gadījumos, kad iznomāts viss Atpūtas komplekss pasākuma rīkošanai.
 
ATBILDĪBA
Šo Noteikumu neievērošanas gadījumā Viesis uzņemas Noteikumos paredzētās sekas – liegumu turpmāk saņemt un izmantot pakalpojumu, samaksāt attiecīgo līgumsodu, kā arī atlīdzināt Atpūtas kompleksam “Vērbeļnieki” vai trešajām personām nodarītos zaudējumus to apmērā atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
Par šajos noteikumos minētās kārtības vai aizliegumu neievērošanu, Kompleksa personālam ir tiesības atteikt apkalpot viesi, pieprasīt  Viesim atstāt  Atpūtas  kompleksa teritoriju kopā ar ieradušām personām. Šādā gadījumā nauda par rezervētajiem un apmaksātajiem pakalpojumiem netiek atmaksāta.
 
NOBEIGUMA NOTEIKUMI
Viesis informē Reģistratūras darbinieku par jebkuru situāciju vai saskaņo rīcību, kas nav atrunāta šajos Noteikumos.
 e-pasts: verbelnieki@inbox.lv, tel. nr, +371 29138565
Ārkārtas dienesta tālrunis: 112