<
>
Baltā māja
Baltā māja
Par mums

"VĒRBEĻNIEKI" LIELISKA VIETA ATVAĻINĀJUMA PAVADĪŠANAI PIE JŪRAS,  PIETURVIETA CEĻOJOT UZ LIETUVU, KURŠU KĀPU NIDĀ VAI CITUR!

V
iesu nams un kempings braucot pa Liepājas –Klaipēdas šoseju atrodas tikai 6km attāluma no Kurzemes lielākās pilsētas Liepājas. Tūristu rīcībā ir 10 ha saimnieka zemes pie pašas Baltijas jūras (līdz jūrai tikai 50m), uz kuras ir puķu un augļu dārzi, pļavas, zivju dīķi un, protams, jūras un priežu meža svaigums. Piedāvājam nakšņošanu viesu namos, atsevišķās ģimenes mājiņās, kā arī piedāvājam telts un treilera vietas. Viesu rīcībā ir ērtas istabiņas, bet romantiskus un jaukus brīžus varēsiet pavadīt pie kāda no kamīniem viesistabās vai vasaras terasēs.(Viesu nama viesiem šo telpu izmantošana vakarēšanai vai svinību rīkošanai ir bezmaksas). Arī virtuves un grillus ēdiena pagatavošanai viesu nama iemītnieki var izmantot bez maksas. Bet par atsevišķu samaksu varēsiet pērties melnajā pirtiņā, saunā ,baļļā vai džakūzī zem zvaigžņotām debesīm! Piedāvājam banketa zāli semināru un kāzu rikošanai( Domājot par viesu naktsmieru, aktīvajā tūrisma sezonā , no jūnija vidus līdz augusta vidum, nerīkojam skaļas ballītes. Šis nosacījums neattiecas uz gadījumiem, ja tiek noirēts viss komplekss ).. No 1.maija -15. septembrim darbojas vasaras kafejnīca ``Siena šķūnis``. Piedāvājam ikdienas maltītes, kā arī klājam galdu svētku pasākumiem visu gadu.

Ierodoties mūsu atpūtas kompleksā apliecinu, ka pēdējo 14 dienu laikā: - Es neesmu atgriezies no ārvalstīm (jebkura vasts); - Es neesmu bijis fiziskā kontaktā ar personām, kas ir atgriezušās no ārvalstīm; - Es neatrodos karantīnā un man nav bijis fizisks klātienes kontakts ar personām, kurām ir noteikta vīrusa COVID-19 karantīna!!! 
Ievēro 2m distancēšanos , pie viena galda drīkst atrasties ne vairāk par divām personām vai viena ģimene!